Püha Miikaeli Kooli kõik õpilased kannavad koolivormi.

Kõik koolivormi komponendid (kudumid, pluusid-särgid-polosärgid, püksid ja seelikud, aksessuaarid) on müügis internetikeskkonnas

Igapäevane vorm

Koolivorm on klassikaline akadeemiline riietus.

• Kampsun, džemper, kardigan või vest : must või must sinise / halli varjundiga . 1.-6. klassil on
    palutud sellele peale õmmelda kooli embleem, 7.-9. klass võib kanda embleemi asemel ka
    koolimärki.
    NB! Dressipluus nii kapuutsiga kui ka kapuutsita ei ole koolivorm. (Ka vahetundides peab sellega
    arvestama.) Samuti pole koolivorm piltide ja / või kirjadega ning mustrilised / triibulised / täpilised
    jne riided.
  • Triiksärk, polo, ühevärviline pluus või ilma kirjade ja / või piltideta t-särk : must, valge, hall
    või muu neutraalse värviga pluus. Soovitatav on kanda kooli embleemiga pluusi või polo.
  • Poistel / tüdrukutel püksid: klassikalises lõikes ja neutraalses toonis.
    Tütarlastel seelik: klassikaline seelik (põlvini või pikem) neutraalses toonis ühevärvilist või
    ruuduline.
  • Vahetusjalanõud : ühevärvilised, neutraalse väljanägemisega ning akadeemilise riietusega kokku
    sobivad kingad, vabaaja jalatsid või sandaalid.
    NB! Spordiplätusid ja suurte kirjade või märkidega jalanõusid palume vältida!
  • Lubatud ei ole silmatorkavad või keha läbistavad ehted, välja arvatud tagasihoidlikud kõrvarõngad
    tüdrukutel.

Pidulik vorm

On nõutav aktustel ja esinemisriietusena, kui pole kokku lepitud teisiti.

Pidulikul juhul kannavad poisid vormi valge kraega särgiga ning tumedate viigipükstega. Tüdrukud valge kraega pluusiga ning kas tumedate viigipükstega või seelikuga, sinna juurde kuuluvate valgete, neidudel nahavärvi sukkpükstega. Pidulikul juhul kuuluvad vormi juurde mustad klassikalise lõikega kingad.

Nõudmised riietusele kehalise kasvatuse tunnis

Tunnid väljas
: Riietus vastavalt ilmale. Üldjuhul pikad dressid (teksapüksid ja viigipüksid ei ole sportlik riietus). Soojemate ilmade puhul ka lühike dress. Külmema ilma puhul lisaks (eriti sügishommikutel toimuvad tunnid): soe fliis, kilejope vms, soovitavalt  ka müts ja kindad. Spordijalanõu ON PAELTE VÕI KRÕPSUDEGA KINNINE JALANÕU. Sportimiseks ei sobi kingad, sandaalid, vabaaja jalanõud, millel on lahtine kannaosa, kõrge tallaga saapad (eriti ohtlikud), “plätud” jms.

Tunnid sees: Lühikesed püksid (kui vähegi võimalik, siis taskuteta) ja lühike särk. Soovi korral võib olla ka pika dressiga.  Sisetundides on õpilasel vahetusjalanõud (loomulikult sportlikud). Vahetusjalanõu all mõeldakse jalanõud, millega õpilane sel perioodil väljas ei käi. Vajalik NON MARKING jalanõu, st. jalanõu, mis ei jäta jälgi. Eelneva tingimuse täitmise korral sobib  ka see jalanõu, millega õpilane sportis väljas, kui need on korralikult puhtaks pestud. Vahetult enne tundi puhastatud välisjalanõud ei ole lubatud. Nõuetele vastava jalanõu puudumisel osaleb õpilane tunnis paljajalu.

NB! Pikkade juuste korral (nii poisid kui tüdrukud) on need pandud patsi või kannab õpilane peapaela. Müts ei ole siseruumides lubatud.

Ülevaade koolivormi komponentidest

2016_Lisa 1_tooted_koolivorm_Puha_Miikaeli_Kool 05.11.15 (1)