Püha Miikaeli Kooli kõik õpilased kannavad koolivormi. 

Kõik koolivormi komponendid (kudumid, pluusid-särgid-polosärgid, püksid ja seelikud, aksessuaarid) on müügis internetikeskkonnas

 http://koolivorm.norrison.ee/212-puha-miikaeli-kool

Igapäevane vorm

  • Must, kooli embleemiga akadeemilise lõikega vest või kardigan. Tüdrukutel pihikseelik, neidudel kraega kleit ( must, valge triip krae ääres ja allääres), noormeestel pintsak.
  • valge, must või hall triiksärk/pluus/polosärk/džemper(aktsepteeritav on ka must/hall/valge ilma kirjadeta t-särk kampsuni all;
  • must, tumehall või tumesinine seelik;
  • klassikalise lõikega mustad, tumehallid või tumesinised püksid (ka tumesinised teksapüksid) nii poistel kui tüdrukutel;
  • Lubatud ei ole silmatorkavad ja keha läbivad ehted, välja arvatud tagasihoidlikud kõrvarõngad.

Pidulik vorm

On nõutav aktustel ja esinemisriietusena, kui pole kokku lepitud teisiti.

Pidulikul juhul kannavad poisid vormi valge kraega särgiga ning tumedate viigipükstega. Tüdrukud valge kraega pluusiga ning kas tumedate viigipükstega või seelikuga, sinna juurde kuuluvate valgete, neidudel nahavärvi sukkpükstega. Pidulikul juhul kuuluvad vormi juurde mustad klassikalise lõikega kingad.

Nõudmised riietusele kehalise kasvatuse tunnis


Tunnid väljas
: Riietus vastavalt ilmale. Üldjuhul pikad dressid (teksapüksid ja viigipüksid ei ole sportlik riietus). Soojemate ilmade puhul ka lühike dress. Külmema ilma puhul lisaks (eriti sügishommikutel toimuvad tunnid): soe fliis, kilejope vms, soovitavalt  ka müts ja kindad. Spordijalanõu ON PAELTE VÕI KRÕPSUDEGA KINNINE JALANÕU. Sportimiseks ei sobi kingad, sandaalid, vabaaja jalanõud, millel on lahtine kannaosa, kõrge tallaga saapad (eriti ohtlikud), “plätud” jms.

Tunnid sees: Lühikesed püksid (kui vähegi võimalik, siis taskuteta) ja lühike särk. Soovi korral võib olla ka pika dressiga.  Sisetundides on õpilasel vahetusjalanõud (loomulikult sportlikud). Vahetusjalanõu all mõeldakse jalanõud, millega õpilane sel perioodil väljas ei käi. Vajalik NON MARKING jalanõu, st. jalanõu, mis ei jäta jälgi. Eelneva tingimuse täitmise korral sobib  ka see jalanõu, millega õpilane sportis väljas, kui need on korralikult puhtaks pestud. Vahetult enne tundi puhastatud välisjalanõud ei ole lubatud. Nõuetele vastava jalanõu puudumisel osaleb õpilane tunnis paljajalu.

NB! Pikkade juuste korral (nii poisid kui tüdrukud) on need pandud patsi või kannab õpilane peapaela. Müts ei ole siseruumides lubatud.

Ülevaade koolivormi komponentidest

2016_Lisa 1_tooted_koolivorm_Puha_Miikaeli_Kool 05.11.15 (1)